O bramborách

Zaručeně českého původu

SunLite konzumní brambory jsou u nás pěstovány v nejvhodnějších bramborářských oblastech České republiky - na Vysočině, která má všeobecně vynikající přírodní půdní a klimatické podmínky pro pěstování kvalitních konzumních brambor.

Pocházejí od nejlepších českých pěstitelů, bramborářů - specialistů na pěstování brambor, kteří pro docílení nejvyšší luxusní kvality konzumních brambor dodávaných na trh jim věnují všechny své znalosti, úsilí a péči. Tito pěstitelé hospodaří na zdravých, typicky bramborářských půdách na Vysočině, které jsou ideální pro docílení vysoké kvality konzumních brambor SunLite.

 

SunLite konzumním bramborám je věnována velká pozornost i po sklizni. Probíhá oficální rozbor za účelem zjištění, zda sklizené hlízy obsahují maximálně 60 kcal ve 100g hmoty. Teprve potom tyto partie SunLite konzumních brambor mohou být zabaleny a expedovány do obchodní sítě ke spotřebitelům.
SunLite konzumní brambory jsou 100% přírodní, pochází od tradičních bramborářů z Vysočiny a zaručeně mají nižší obsah kalorií než běžné konzumní brambory.

 

SunLite brambory mají pěkný vzhled, jedinečný, jednotný tvar a světlou barvu slupky.

brambory